Sopockie Integracyjne Targi Pracy

Sopockie Integracyjne Targi Pracy -

Już jutro XIV Sopocka Integracyjna Giełda Pracy

Przygotowania idą pełną parą. Zapraszamy do udziału w XIV Sopockiej Integracyjnej Giełdzie Pracy. To już jutro, 19.09.2019r. w godzinach 10.00-13.00 w przestrzeni przed Sopoteką (ul. Kościuszki 14, Sopot Centrum, II piętro).

Będzie na Państwa czekać 20 wystawców, którzy zaprezentują oferty pracy oraz inne formy podejmowania aktywności zawodowo-społecznej, a także informacje dla osób z niepełnosprawnościami (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.)

XIV Sopocka Integracyjna Giełda Pracy skierowana jest do wszystkich osób poszukujących pracy, chcących zmiany swojej kariery zawodowej, jak również myślących o rozpoczęciu aktywizacji zawodowej. Zachęcamy również do odwiedzania zakładki naszej strony http://targipracy.sopot.pl/index.php/strefa-wystawcy/  oraz wydarzenia na portalu społecznościowym https://pl-pl.facebook.com/events/sopot-centrum/xiv-sopocka-integracyjna-gie%C5%82da-pracy/343673299851320/ gdzie będą mogli się Państwo zapoznać się z wystawcami tegorocznej edycji Giełdy Pracy.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Category: Bez kategorii